Hakkımızda

İmovasyon internet yayıncılığı, reklamcılığı, danışmanlığı ve e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir.

Aynı zamanda İmovasyon film, spor ve daha pek çok farklı alanda içerik sitesi ve e-ticaret sitelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

İmovasyon’daki işimiz bir işten çok daha fazlasıdır. İmovasyon’daki çalışma ortamı okul gibidir. Size verilen sorumluluklar ve iş arkadaşlarınızla yaptığınız çalışma size birçok yeni nitelik katar ve fark etmediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkarır. Çok hızlı büyüyoruz ve burda çalışan herkesin bu büyümenin organik bir parçası olmasını istiyoruz. İmovasyon’da her gün bir öncekinden farklıdır ve bizi ayakta tutan ve sürekli yürümemizi sağlayan en temel şey budur.

Bu kadar kısa sürelerde büyüyebilmek için ekibin cengaverlerden oluşması gerekiyor. Heyecanlı, enerjik, hırslı ve farklı. Ofiste bürokrat ya da saat gözlemcisi istemiyoruz, çünkü çalışma ortamımızda macerayı seven ve girişimci çalışanlar var. Ekip olarak yapmaya giriştiğimiz her işe verebileceğimizin en fazlasını vermeye çalışıyoruz. Kuralları sevmiyoruz, yenilik ve değişiklik getiren her şeyi merak ediyor ve değişikliğin bize katacağı her şey için teşekkür ediyoruz.

Sem Seo

Dijital pazarlama ve stratejileri konusunda 2008 yılında faaliyete geçen İmovasyon‘ un iştiraki olan SEM SEO, dijital performans alanında 360 derece hizmet veriyor.

Kobisi

Kobisi güçlü bir deneyim ile işletmelerin e-ticaret faaliyetlerini eksiksiz ve sorunsuz olarak yönetmesine yardımcı olma misyonuyla 2015 yılında altyapı çalışmaları başlamış ve 2016 haziran ayında ilk müşterisine hizmet vermeye başlamıştır.